Plážové sporty a relax

Plážové sporty a relax


Surfování

Chytáte vlny? Žádný problém - máme něco i pro Vás! Náše bikiny Vás podpoří bez ohledu na to, jak velkou vlnu najdete a sjedete. Navíc můžete vypadat super roztomile

Bikiny na Surfování

Bikini pro

Beach Volleyball

Surcharge! Beach volleyball is one of the most effective full-body workouts for a reason. Attention, fitness and speed are required - a beach volleyball bikini has to endure that! The Jolyn beach volleyball bikini for women is your loyal companion, it is non-slip, comfortable and also looks great! Choose the right sports bikini top and combine it with the matching bottom part according to your wishes - you are perfectly equipped for the next match!

Bikiny na Beach Volleyball

Bikini pro

Crossfit a běh

Vyzbrojeni ručníkem, opalovacím krémem a knihou vás láká pláž? Dokážete se hodiny a hodiny opalovat na slunci a chcete ideální opálení? Pak u Jolyn najdete dokonalé bikiny na opalování! Ať už atraktivní top bikin s hlubokým výstřihem nebo raději ležící na pláži se sexy provázkové bikiny nebyly nikdy tak módní jako u našich modelů bikin! Najděte své dokonalé plážové bikiny a přitáhněte závistivé pohledy!

Bikiny na Crossfit & Běh

Bikini pro

Venkovní aktivity

Ruku na srdce, běhání je snazší v krásném prostředí. Není tedy divu, že je běhání na pláži tak oblíbené. Je důležité používat běžecké bikiny se silnou oporou, aby bylo zajištěno pohodlí a stabilita. Především bikiny ve stylu sportovní podprsenky pevná záda a bez zapínání jsou u Jolyn naše oblíbené pro každou činnost. S tímto modelem jste našli svého dokonalého společníka pro každý plážový sport!

Bikiny pro Venkovní Aktivity

Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is