PRŮVODCE VYKROJENÍM PLAVEK

Not sure what type of bikini bottom or one piece bottom would be best for you? Review our one piece and bikini bottoms guide below to learn more about the different levels of coverage we offer in our swimsuits. We offer a range of bottom coverage from full coverage to cheeky bottoms to slim coverage.

VYKROJENÍ 5 STUPEŇ

Plné Vykrojení

Toto jsou naše spodky s plným vykrojením - navrženy tak, aby hýždě byly co nejvíce zakryté, aniž by jste na to musely myslet a narušovalo by to tak výkon nebo činnost. Pokrytí 5 je naše nejplnější pokrytí - má nejvyšší vzestup v pase, nejnižší řez při otvorech na nohy a pokrytí až pod zadek.

VYKROJENÍ 4 STUPEŇ

Středně-plné vykrojení

Toto jsou naše spodky se středně - plným vykrojením. Vykrojení 4 stupně stále nabízí dobré pokrytí hýždí. Po straně - zejména vykrojení u nohou už je však vyšší. To znamená, že z boku je pásek spodku užší. Vykrojení 4 stupně lze zakoupit u tréninkových jednodílných plavek a také bikini spodků.

VYKROJENÍ 3 STUPEŇ

Střední vykrojení

Náše střední bikini vykrojení - skvělé pro ty, kteří chtějí rovnováhu mezi pokožkou a pokrytím. Vykrojení 3 stupně sedí diagonálně přes zadek a je perfektním mírným stylem spodku bikin s krytím pro přechod z bazénu na pláž.

VYKROJENÍ 2 STUPEŇ

Středně - úzké vykrojení

Tyto cheeky bikiny a jednodílný styl mají minimální pokrytí a zdůrazňují vaši postavu, aniž by to ukazovaly příliš mnoho. Vykorjení 2 stupně má pravidelný až vysoký řez na noze a je střižen strmě přes zadek.

Naše Mise

Úzké vykrojení

Naše nejtenčí pokrytí pro ty, kteří se odváží s kůží na trh! Vykrojení 1 stupně najdete pouze v našich cheeky bikinách.

Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is