ČASTÉ DOTAZY - FAQ

NÁŠ ZAKAZNICKÝ SERVIS JE VÁM K DISPOZICI PONDĚLÍ - PÁTEK, 8: 00-16: 00.

PLAVKY


Jaká velikost?

Plavky JOLYN jsou obecně menší než plavky od běžných plaveckých značek. Nejlepší způsob, jak najít správnou velikost, je provést přeměření a fitting pomocí našeho průvodce měřením a porovnat je s naším grafem velikostí.

Kliknutím sem přejdete do naší užitečné tabulky velikostí a průvodce měřením. Pokud spadáte mezi dvě velikosti, doporučujeme pořídit si větší!

Pokud si nevíte rady, pošlete nám e-mail se svými rozměry (trup, hrudník, boky a výškou) na adresu europe@jolyn.com a my vám navrhneme nejlepší velikost. případně pokud máte možnost přijďte si vybrat osobně do naší prodejny na adrese Toužimská 897/E6, Praha 19900.

Které jednodílné a dvojdílné mají plné vykrojení-konzervativní výkroj?

Pokud hledáte konzervativní střih, nejoblíbenějšími styly jsou Brandon, Darren, Drew a Chevy,  zavazovací plavky jsou Jackson, Isaac, Max a Gavin. Pro úplné vykrojení u spodků doporučujeme Andy, Midl, Bryce, Randy nebo Bali.

Podívejte se na našeho skvělého průvodce Bum Coverage zde.

Jaké sportovní vršky mají největší zakrytí?

Pro úplné zakrytí doporučujeme Aaron, Tomcat, Ryan, Grayson, Harrison, Xavier, Mason, Holden, Leon nebo Eli.

Plavky, které chci, nejsou na skladě. Kdy doplňujete sklad?

Snažíme se doplňovat jednobarevné plavky (dvojdílné i jednodílné)  každých 3-5 týdnů. Většina našich PRINTŮ a KONTRASTNÍCH plavek jsou limitovaná edice a po vyprodání je již nenaskladňujeme.

Náše skladové zásoby se otáčí velmi rychle, takže vždy zkontrolujte naše webové stránky, stránky sociálních médií a zaregistrujte se k odběru novinek! @ jolyn_europe + jolyneurope

Odkud jsou plavky JOLYN?

Vyrábíme naše plavky ve Spojených státech, Vietnamu, Mexico a Tunisku. Pevně ​​věříme v to, že jsme společensky odpovědnou společností a úzce spolupracujeme s naší úžasnou produkční posádkou, abychom naše plavky vyráběly v nejvyšší kvalitě.

Jsou JOLYN plavky chlóru odolné?

Všechny plavky JOLYN jsou odolné vůči chloru! Naše plavky jsou vyrobeny ze 100% polyesterové tkaniny. Nejlepší zprávou je, že i naše podšívka je ze 100% polyesteru, což znamená, že váše plavky budoue s chlorem bojovat lépe než kterákoli jiná značka.

Podívejte se na naši stránku Forever Fabric Technologie, kde se dozvíte více zde!

Jak mám o plavky pečovat?

Po každém použití doporučujeme opláchnutí studenou vodou a sušení vzduchem. Vyvarujte se praní nebo sušení v sušičce nebo mýdla, protože pravděpodobně způsobí poškození vašich plavek JOLYN.

Vztahuje se na JOLYN plavky záruka?

Naše továrny se pyšní poskytováním pevné konstrukce šití a ctí šestiměsíční (6) měsíční záruku na šití a podšívku plavek. Pokud to někdy zažijete (doufáme, že ne!), Pošlete e-mail s obrázkem položky a původním pětimístným objednacím číslem na adresu europe@jolyn.com.

Záruční dobu nelze zaměňovat s životností zboží, tj. dobou, po kterou při správném používání a správném ošetřování včetně údržby může zboží vzhledem ke svým vlastnostem, danému účelu a rozdílností v intenzitě jeho využívání vydržet.OBJEDNÁVKY


Při zadávání dodacích a fakturačních adres se zobrazí chybová zpráva. Co mám dělat?

Obvykle, když zákazníci obdrží chybovou zprávu „adresa ulice a PSČ se neshodují“, je to proto, že použitá fakturační adresa neodpovídá adrese propojené s kreditní kartou. Kontaktujte svou banku a ověřte svou fakturační adresu, nebo zkuste použít jinou kreditní kartu, když zadáváte objednávku. Pokud máte stále problémy, napište nám a my vám pomůžeme s objednávkou.

Proč mi bylo účtováno více než jednou?


Jakékoli duplicitní platby jsou výsledkem více pokusů o autorizaci a měly by se na výpisu z účtu zobrazovat jako „čekající“. Poplatky vám budou účtovány pouze jednou a duplicitní poplatky budou odstraněny do 2–3 pracovních dnů.

Mohu svou objednávku změnit nebo zrušit?

Jakmile zadáte objednávku, okamžitě začneme s procesem balení a přepravy, takže nemůžeme provádět změny ani úpravy. Pokud zjistíte, že jste v objednávce udělali chybu, pošlete nám e-mail do 20 minut od zadání objednávky a my se pokusíme objednávku zrušit nebo změnit adresu. Bohužel nemůžeme slíbit. Pokud se nám podaří zrušit vaši objednávku před odesláním, bude vám vrácena celá částka. Tímto způsobem můžete zadat novou objednávku se správnými položkami. Pokud nemůžeme vaši objednávku zrušit, doporučujeme objednat online správný oblek a odeslat první objednávku zpět k vrácení peněz.

Jak mohu sledovat svou objednávku?

Po odeslání objednávky obdržíte potvrzovací e-mail s sledovacím číslem. Poskytovateli přepravy  nechte pár pracovních dní pro aktualizování informace o sledování.

Obdržel jsem poškozenou / vadnou / nesprávnou položku. Co mám dělat?


Okamžitě nás prosím kontaktujte s fotografií položky a objednacím číslem JOLYN a my vám rádi pomůžeme. Musíte nás kontaktovat do 2 týdnů od doručení. Pošlete nám e-mail


DORUČENÍ


Aktuální informace o cenách najdete na stránce Dodání zde!

** Vezměte prosím na vědomí, že GLS nedodává do PO Boxů **

Kdy bude moje objednávka odeslána?


Vaše plavky (obvykle) budou odeslány do 2 pracovních dnů od data objednávky. Objednávky zadané v pátek nebo o víkendu budou odeslány následující pondělí. To zahrnuje všechny typy přepravy (i urychlené).

Moje objednávka byla označena jako doručená, ale nikdy jsem ji nedostal. Co mám dělat?


Někdy jsou objednávky doručeny do vaší místní pošty nebo do špatného domu

VRATKY

Jak mohu zboží vrátit?

Zboží můžete vrátit do 30 dnů od nákupu. Neakceptujeme vrácení zboží po více jak 30ti dní. Plavky a oblečení musí být nenošené, nepoužívaný, neumytý, bez skvrn a pachů a musí mít připevněny štítky a hygienická vložka. Prosím, neposílejte obleky zpět, pokud nesplňují požadavky Jolyn Europe, protože nejsme schopni vystavit kredit / vrácení peněz v obchodě a nejsme zodpovědní za zaslání položky zpět k vám.Jak mohu vrátit / vyměnit svoje plavky/oblečení?

Klikněte zde a podívejte se na naše zásady vrácení.

Jak dlouho mi trvá vrácení peněz?


Zpracování vrácení může trvat přibližně 2-5 pracovních dnů. Jakmile bude vrácení vráceno, obdržíte e-mail s potvrzením vrácení peněz.

Pop-Up nákupy musí být vráceny / vyměněny prostřednictvím zástupce Pop-Up :)

PLATBY

Jolyn Europe v tuto chvíli využívá 3 poskytovatele plateb: Stripe, PayPal a GoPay
STRIPE je mezinárodní platební brána

Můžete platit kartou VISA, kartou MASTERCARD a APPLE PAY

Pokud pro dokončení nákupu zvolíte bránu pro přímé platby (včetně STRIPE), Shopify uloží vaše údaje o kreditní kartě. Je šifrováno prostřednictvím standardu zabezpečení dat v odvětví platebních karet (PCI-DSS). Údaje o vašich nákupních transakcích se ukládají pouze po dobu nezbytnou k dokončení vaší nákupní transakce. Po dokončení jsou informace o vaší nákupní transakci smazány.

Všechny brány pro přímé platby dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je spravuje Rada pro bezpečnostní standardy PCI, což je společné úsilí značek jako Visa, Mastercard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zpracování informací o kreditní kartě naším obchodem a jeho poskytovateli služeb.

Chcete-li získat více informací, můžete si také přečíst Podmínky služby Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) nebo Prohlášení o ochraně osobních údajů (https://www.shopify.com/legal/privacy)

https://www.shopify.com/legal/privacy)Paypal je mezinárodní brána a k provedení platby musíte mít u nich účet.

Pokud pro dokončení nákupu zvolíte bránu pro přímé platby (včetně PAYPALU), Shopify uloží vaše údaje o kreditní kartě. Je šifrováno prostřednictvím standardu zabezpečení dat v odvětví platebních karet (PCI-DSS). Údaje o vašich nákupních transakcích se ukládají pouze po dobu nezbytnou k dokončení vaší nákupní transakce. Po dokončení jsou informace o vaší nákupní transakci smazány.

Všechny brány pro přímé platby dodržují standardy stanovené PCI-DSS, jak je spravuje Rada pro bezpečnostní standardy PCI, což je společné úsilí značek jako Visa, Mastercard, American Express a Discover. Požadavky PCI-DSS pomáhají zajistit bezpečné zpracování informací o kreditní kartě naším obchodem a jeho poskytovateli služeb.

Chcete-li získat další informace, můžete si také přečíst Podmínky služby Shopify (https://www.shopify.com/legal/terms) nebo Prohlášení o ochraně osobních údajů (https://www.shopify.com/legal/privacy)

https://www.shopify.com/legal/privacy)

GO PAY

Můžete platit kartou VISA a kartou MASTERCARD

Pokud pro dokončení nákupu zvolíte bránu nepřímých plateb (GO PAY), GO PAY uloží data vaší kreditní karty. Je šifrováno prostřednictvím standardu zabezpečení dat v odvětví platebních karet (PCI-DSS). Údaje o vašich nákupních transakcích se ukládají pouze po dobu nezbytnou k dokončení vaší nákupní transakce.

GoPay je česká společnost a jazyk je ve výchozím nastavení v češtině. Nebojte se, v horním rohu můžete nastavit jazyk na angličtinu.SMÍŠENÝ

Máte nějaké showroomy?

Ano! Náš jediný obchod JOLYN EU se nachází na adrese:

JOLYN

Toužimská 897

E6

Praha, 199 00, Česká republika

Otevírací doba:

Pondělí - čtvrtek 10:00 - 17:00

Pátek a sobota 10: 00-14: 00

Vezměte prosím na vědomí: showroom nás zavřel, pokud se koná nějaká událost. Zkontrolujte prosím náš kalendář.


Máme také JOLYN POP-UPS po celé Evropě! Kliknutím sem zobrazíte náš vyskakovací kalendář.Mohu si předobjednat plavky?

Bohužel neprovádíme předobjednávky ani nemáme seznamy čekajících na konkrétní položky. Aktualizace vždy kontrolujte na našich webových stránkách a na sociálních médiích! Zajistěte si aktuální informace prostřednictvím našich zpravodajů.Nějaké další otázky? Zašlete nám e-mail na adresu europe@jolyn.com a my se vám ozveme, jakmile to bude možné.


Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is