Plavky pro každou aktivitu

Plavky pro každou aktivitu

Bikini co se skvěle nosí ve vodě i na suchu!

Zasloužené ochlazení - do studené vody a opravdové vychutnání léta. Místo pouhého odpočinku na nafukovací matraci potřebujete více akce? Rádi byste si zacvičili a vyzkoušeli vzrušující vodní sporty? Pak samozřejmě potřebujete odpovídající bikiny, které s vámi udrží krok – najdete je u Jolyn! "

Kolekce Surf

Chcete se také svézt na další vlně? Pak potřebujete surfařské bikiny nebo jednodílné plaky, které zaujmou svou pevností. Surfování je jeden z nejnamáhavějších sportů, jste stále na nohou a proto potřebujete surfové bikiny, které odolají divokým vlnám. Jolyn má skvělé surfové oblečení v široké škále barev a variací – určitě zde najdete dokonalé bikiny pro surfování! "

Prozkoumejte více

Tréninkové bikini pro plavce

Voda je tvůj živel? Cítíte se nejpohodlněji, když plavete? Pak také víte, jak důležité je mít vhodné plavky. U Jolyn se můžete těšit na velký výběr odpovídajících dámských bikin na plavecký trénink. Ať už neonové bikiny nebo jemné varianty – plavkyně si zde přijdou na své! Plavání v bikinách, ať už na plavecké závody, trénink nebo relaxaci v moři – je důležité, aby perfektně seděly, nabízely pohodlí a zároveň dobře vypadaly! V našem sortimentu najdete odpovídající plavky - příjemné nakupování. "

Prozkoumejte více

WATER POLO

Water and a ball? We have got your back. Literally:) Check out our selection of water polo gear. And if you are a club do not hesitate to get in touch with us and we will hook you up! We are all for teams!

Learn More

Tréninkové plavky

You have probably heard this before: "Hard work, pays off." But it is definitely to do this hard work in swimwear that will support you

Learn More

Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is