Plavky pro každou aktivitu

Plavky pro každou aktivitu

Bikini co se skvěle nosí ve vodě i na suchu!

Zasloužené ochlazení - do studené vody a opravdové vychutnání léta. Místo pouhého odpočinku na nafukovací matraci potřebujete více akce? Rádi byste si zacvičili a vyzkoušeli vzrušující vodní sporty? Pak samozřejmě potřebujete odpovídající bikiny, které s vámi udrží krok – najdete je u Jolyn! "

Kolekce Surf

Chcete se také svézt na další vlně? Pak potřebujete surfařské bikiny nebo jednodílné plaky, které zaujmou svou pevností. Surfování je jeden z nejnamáhavějších sportů, jste stále na nohou a proto potřebujete surfové bikiny, které odolají divokým vlnám. Jolyn má skvělé surfové oblečení v široké škále barev a variací – určitě zde najdete dokonalé bikiny pro surfování! "

Chci vědět víc

Tréninkové bikini pro plavce

Voda je tvůj živel? Cítíte se nejpohodlněji, když plavete? Pak také víte, jak důležité je mít vhodné plavky. U Jolyn se můžete těšit na velký výběr odpovídajících dámských bikin na plavecký trénink. Ať už neonové bikiny nebo jemné varianty – plavkyně si zde přijdou na své! Plavání v bikinách, ať už na plavecké závody, trénink nebo relaxaci v moři – je důležité, aby perfektně seděly, nabízely pohodlí a zároveň dobře vypadaly! V našem sortimentu najdete odpovídající plavky - příjemné nakupování. "

Chci vědět víc

VODNÍ POLO

Voda a míč? Držíme vám záda. Doslova:) Podívejte se na naši nabídku vybavení pro vodní pólo. A pokud jste klub, neváhejte nás kontaktovat a my vás spojíme! Jsme pro týmy!

Chci vědět víc

Tréninkové plavky

Pravděpodobně jste už někdy slyšeli: "Tvrdá práce se vyplácí." Ale rozhodně je to dřina v plavkách, které vás podpoří

Chci vědět víc

Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is