Cítím se skvěle - nejnovější bikiny trendy tohoto léta

Blíží se další krásné léto a většina z nás se již tak či onak chystá na zaslouženou dovolenou. Ať už máte v plánu vyrazit na pláž do zahraničí, opalovat se u místního rybníka nebo se před prací osvěžit veřejným bazénem, mít na sobě okouzlující bikini určitě neuškodí.

Pokud hledáte inspiraci, co si letos v létě vzít na sebe k vodě, jste na správném místě! Pojďme se společně podívat na několik plaveckých trendů, které byste v této sezóně neměly přehlédnout - ale podíváme se na ně očima nás v Jolyn.

Tři ženy v plavkách

Bikiny jsou super, ale vy jste ještě lepší

Ať již se chystáte kdekoli trávit léto, při výběru plavek je nejdůležitější, abyste se v nich cítily skvěle. To platí nejen pro výběr střihu, který sedne Vaší postavě, ale především pro to, abyste si vybraly bikiny, které Vás dokonale vystihují.

Styl je odrazem naší osobnosti a není divu, že v některých kouscích oblečení se cítíme lépe než v jiných, protože zvýrazňují to, kým jsme. Zatímco některé ženy dávají přednost jednoduché nenápadnosti, jiné sáhnou po odvážných a výrazných barvách.

A nejlepší na nošení toho, co se nám líbí, je, jak se náš styl a sebevědomí navzájem doplňují. Je známo, že s tím pravým kouskem oblečení se každý cítí, jako by mohl snadno dobýt svět, ať jsou společenské normy jakékoliv.

Když se cítíme skvěle, ostatní si to všimnou. A u bikin by to mělo být stejné. Jste připraveny ovládnout letošní léto ve Vašich nových plavkách?

Pokořte největší vlny s kolekcí Surf

Bikiny byly vždy doménou žen a je logické, že je také navrhují ženy. Naše nová kolekce Surf, vytvořená sportovkyněmi pro sportovkyně, ať už amatérské či profesionální, není výjimkou - jako vše, co v Jolyn tvoříme.

Ale přednosti kolekce Surf pro jaro 2022 nespočívají jen v tom. Všechny kusy z této řady jsou vyrobeny z recyklovaného materiálu Sea-Flex, který pochází z recyklovaných rybářských sítí a jiného odpadního nylonu. Kromě udržitelnosti je tkanina díky svým vlastnostem ideální jak pro volný čas, tak pro sportovní aktivity, poskytuje potřebnou oporu a je perfektní na lenošení na pláži i pro surfování.

Kolekce Surf přináší široký výběr bikin a jednodílných plavek v různých stylech a střizích. Ať už vám záleží na eleganci a sáhnete po klasických černých, nebo Vás lákají syté pastelové barvy či nápadité vzory volající "Miluji léto", v naší nabídce najdete plážové skvosty, které se hodí i na aktivní odpočinek.

Není-li vám dost jedné barvy, zkuste kombinovat. Vybírejte si horní a dolní díl bikin podle vašich představ a v oblíbené barvě, a pak už jen skočte do vody! Objevte kolekci Surf a stanete se ikonou letošních letních trendů v oblasti plavek!

Zábava je v kontrastech

Pokud Vás neláká surfing a sháníte plavky, které udrží krok s vaším tempem, právě jsme připravili to, co potřebujete! Seznamte se s limitovanou edicí Contrasts!

Podle nás by i obyčejné plavání mělo mít šmrnc, ať už jste závodník v tréninku nebo jen pravidelný návštěvník bazénu pro zdraví a kondici.

Limitovaná edice Contrasts opouští konvenční jednobarevné modely a nabízí tréninkové jednodílné plavky pro ty, kteří chtějí plavat s elegancí. V kolekci Contrasts vynikají hravé letní barvy a zábavné detaily, které dodají vašemu vzhledu šťávu. Duha elastických pásků zde, barevný proužek tam - kdo řekl, že plavání prsou musí být nudné?

Contrasts je limitovaná edice, tak neváhejte. A když se Vás někdo u bazénu zeptá, kde jste tyto parádní kousky získala, nebuďte lakomá a podělte se!

Jen Vy a voda

My dívky máme přece jen rády hezké věci. To je přece jedna z našich hlavních motivací při výběru každého kousku do naší kolekce plavek, a Surf ani Contrasts nejsou výjimkou.

Ale co je nakonec nejdůležitější? Nejlepším trendem v oblasti plavek je a vždy bude zůstat věrnost sobě samé. A to si zaslouží být řečeno znovu. Doufáme, že vám dnešní článek pomohl najít ten pravý kousek plavek, který vás zaujal.

Přejeme Vám krásné léto Jolyn!

Komentáře

Komentáře musejí být schválené před zveřejněním.

Your Top size is

Your Bottom size is

Your Onesies size is